Příběhy úspěšných | Firmaroku.cz

Příběhy úspěšných

Petra Králová: Není to jen o tom, že lékař předepíše léky

Společnost DiaVize, která se stala Firmou roku 2021 Hlavního města Praha, se zabývá poskytováním péče v diabetologii a endokrinologii. Více už v rozhovoru s její ředitelkou.
08. 11. 2021 | Firma roku

Sylva Antony Čekalová: Na kachlová kamna je Česká republika hodně bohatá

Jejím oborem je restaurování historických kachlových kamen. Její mnohdy titěrná a hlavně časově náročná práce přetrvá po generace. A žádána je i v zahraničí! Rozhovor s MONETA Živnostníkem roku 2021 Hlavního města Praha je tady.
08. 11. 2021 | Živnostník roku

Jan Semrád: Máme přímou vazbu na Green Deal

Plánem spoluzakladatele společnosti Varistar, která se stala IBM Firmou roku 2021 Středočeského kraje, je do několika let svými technologiemi obhospodařovat miliony hektarů zemědělské půdy po celé Evropě. O tom, že to není nereálné, si přečtěte v rozhovoru.
04. 11. 2021 | Firma roku

Martina Pipková Loudová: Navrhuji módu, která se líbí mým zákaznicím i mně

Není jen dámskou módní návrhářkou. Látky i sama vyrábí, má specializované stroje a šikovné krejčové. A to není v dnešní době málo. Pojďme na rozhovor se středočeskou vítězkou kategorie MONETA Živnostník roku 2021.
03. 11. 2021 | Živnostník roku

Marek Bilko: S obyčejným betonem to nemá moc společného

Netradiční výrobky z tradičního materiálu! To je v krátkosti řečeno základ úspěchu firmy CRÉER. Co všechno se dá z betonu vyrobit, nejen o tom v rozhovoru s jejím CEO.
01. 11. 2021 | Firma roku

Michaela Hlubková: Naše farma je největším producentem kozího mléka v České republice

Největší kozí farma v České republice, největší producent výroků z kozího mléka ve špičkové kvalitě. Máme tu rozhovor víc než zajímavý...
29. 10. 2021 | Živnostník roku